Szczecin przeprowadzki


Szczecin przeprowadzki

Szczecin przeprowadzki: montaż, demontaż i ponowne ustawienie mebli podczas przeprowadzki biura zawsze przebiega sprawnie i bezpiecznie. Szybko zdemontujemy, jak również zmontujemy dowolne meble biurowe, zaaranżujemy je w nowym biurze.

Sprzęt biurowy, serwerownię najczęściej pakują upoważnieni przez Ciebie pracownicy biurowi, ale wspomagamy ich w pracy i ładujemy przygotowane komputery, drukarki itp. na pojazd. Wszystkie etapy realizowane są przez profesjonalnych ładowaczy! Dostarczymy wymaganą ilość materiałów opakowaniowych: pudła, papier do pakowania, folię bąbelkową, folię stretch, taśmę klejącą, profile i narożniki ochronne itp.

Jak przebiega przeprowadzka biura w Szczecinie?

Profesjonalnie pakujemy meble, sprzęt, dokumenty i rzeczy pracowników. Na specjalnie wyposażonych pojazdach przewieziemy sejfy, archiwa, systemy magazynowe oraz różnorodny sprzęt. Aby ułatwić Ci szybkie rozpoczęcie pracy w nowym biurze, zmontujemy i ustawimy meble. Rozpakujemy rzeczy pracowników, wyniesiemy zużyte opakowania.

Ponadto:

 • Zabezpieczymy wykończenie budynku, a także powierzchnie biurowe.
 • Dostarczamy tylko wysokiej jakości materiały do pakowania co pozwala nam zapobiec ewentualnym uszkodzeniom mebli. A także,  kartony i wszystkie niezbędne opakowania do samodzielnego pakowania rzeczy osobistych przez pracowników.

Montaż mebli biurowych podczas przeprowadzki w Szczecinie

Taka praca wymaga wykwalifikowanych pracowników. Specjaliści naszej firmy przeprowadzkowej w Szczecinie zmontują meble, rozwiążą powiązane zadania. Specjalne narzędzia i praktyczne doświadczenie pomagają naszym pracownikom w ich pracy. Gwarantujemy, że praca z dowolnymi przedmiotami – szafkami, regałami, stołami, biurkami, fotelami czy konsolami zostanie wykonana szybko i skutecznie.

Pakujemy meble biurowe o dowolnej złożoności. Poradzimy sobie z tym, bez względu na to, jak wyposażone jest Twoje biuro. Znamy wymagania różnych producentów, uwzględniamy cechy konstrukcyjne, dokładnie sprawdzamy niezawodność wszystkich elementów złącznych. Witryny, stoiska wystawiennicze z dowolnych materiałów są montowane terminowo i solidnie.

Na Twoje zlecenie przeprowadzimy wszystkie prace przeprowadzkowe wyposażenia call center. Zatrudniamy ładowaczy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonania takich czynności. Wiemy dokładnie, jak zbudować proces, szybko zmontować meble do Twojego call center, aby po montażu działały poprawnie.

Znamy zasady montażu lad recepcyjnych o różnych kształtach i wzorach, dlatego zrealizujemy zamówienie o dowolnej złożoności. Montujemy lady wszystkich typów, w tym masywne lub kruche. Meble zmontowane przez naszych specjalistów pozostawią pozytywne wrażenie w Twojej firmie.

Dlaczego nasi klienci zamawiają montaż mebli biurowych w naszej firmie przeprowadzkowej w Szczecinie?

 • Ogromne doświadczenie naszych pracowników. Nasi ładowacze potrafią pracować z meblami w różnych konfiguracjach wykonanych z płyty wiórowej, MDF lub litego drewna, znają wszystkie niuanse i subtelności montażu. Radzą sobie z dowolnym schematem lub instrukcją.
 • Dbamy o Twoją własność. Wydajność pracowników bezpośrednio zależy od jakości montażu wyposażenia biurowego, dlatego dbamy o Twoje mienie. Z zawieramy umowę, zgodnie z którą ponosimy pełną odpowiedzialność finansową.
 • Korzystamy z profesjonalnych narzędzi. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia, a także akcesoria do montażu mebli biurowych z dowolnych materiałów. Pracujemy z masywnymi lub delikatnymi rzeczami.
 • Pracujemy zgodnie z Twoim harmonogramem. Zlecając usługę, specjaliści firmy od przeprowadzek w Szczecinie dobierają optymalny plan pracy.

Przenoszenie archiwum podczas przeprowadzki biura w Szczecinie

W pełni zmontujemy, spakujemy, oznaczymy archiwum według Twoich zasad, przewieziemy i umieścimy w nowym miejscu tak jak potrzebujesz. Nasza firma od przeprowadzek w Szczecinie świadczy usługi w zakresie transportu archiwów. Dysponując niezbędną bazą techniczną, zespołem profesjonalnych pracowników z dużym doświadczeniem oraz niezbędnymi materiałami opakowaniowymi, szybko ocenimy zakres prac, przygotujemy wszystko co niezbędne i w możliwie najkrótszym czasie wykonamy zadanie. Organizując przeprowadzkę archiwum, bezwzględnie przestrzegamy przyjętych w Twojej firmie zasad znakowania, jesteśmy gotowi znakować dokumenty pod okiem Twojego archiwisty. W zależności od zadań jesteśmy gotowi zorganizować przeprowadzkę archiwum i wykonać szereg indywidualnych usług.

Szczecin przeprowadzki

Podczas transportu archiwów ważna jest nie tylko wytrzymałość fizyczna, aby móc przenosić ciężkie pudła z dokumentami. Przestrzegamy wszystkie obowiązujące zasady etykietowania. To cechy, które posiadają nasi eksperci. Do pakowania i transportu archiwum używamy nowych wielowarstwowych pudeł kartonowych, które wytrzymują duże obciążenia. Pozwala nam to zapewnić bezpieczeństwo dokumentów, ponieważ w samochodzie ciężkie pudła są ułożone jeden na drugim, a dolne pudła mogą ucierpieć pod ciężarem górnych. Dobre opakowanie zapobiega uszkodzeniom. Organizujemy proces transportu archiwum w taki sposób, aby wykluczyć dostęp osób nieuprawnionych do dokumentów i innego mienia firmy.

Profesjonalnie zarządzamy procesem przeprowadzki

 • Planowanie – indywidualne podejście do każdego klienta.
 • Dokładne obliczenia – zamów wizytę naszego specjalisty od przeprowadzek w Szczecinie w celu oszacowania kosztów przeprowadzki.
 • Wysoka jakość usług – organizacja własnych technologii przeprowadzki biur. Szybkość i bezpieczeństwo na wszystkich etapach.
 • Rozliczanie możliwych zagrożeń – przewidujemy trudne sytuacje przy przenoszeniu biur.
 • Zasoby własne – pojazdy, materiały opakowaniowe, doświadczeni pracownicy. 100% dotrzymywanie terminów, wysoka jakość usług.
 • Bezpieczeństwo mienia – w ramach umowy ponosimy odpowiedzialność finansową. Posiadamy Polisę Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej.