Wakacje All Inclusive


Wakacje All Inclusive

Wakacje All Inclusive – wszystko, co musisz wiedzieć: sezon wakacyjny jeszcze daleko, ale wiele osób już szuka miejsca na nocleg. W poszukiwaniu idealnego celu podróży wielu Polaków decyduje się na wyjazd do biura podróży. Wyjazdy na wakacje all inclusive z biurem podróży z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wybierają je głównie ci, którzy wakacje lubią spędzać leniwie, z długimi dniami na plaży lub przy basenie.

Jest to również fajna opcja dla każdego, kto chce spędzić wakacje z dziećmi. Aby wakacje były bezproblemowe, nie chcieliśmy martwić się o żadne dodatkowe koszty, takie jak napoje czy posiłki, które mogłyby znacznie podnieść cenę wyjazdu i obniżyć jego komfort. Dlatego warto poznać kilka wskazówek, zanim zdecydujesz się na opcję all inclusive. Czym dokładnie są wakacje all inclusive, jakie są rodzaje i czego możemy się spodziewać?

Co to jest opcja all inclusive?

Sama opcja All Inclusive oznacza, że ​​cena wyjazdu obejmuje nie tylko przelot i zakwaterowanie w hotelu, ale także różne inne dodatki oferowane przez hotel. Niestety nie ma przepisu co powinien zawierać taki pakiet i jest to ustalane indywidualnie przez każdy hotel czy biuro podróży. Warto więc przed wyjazdem na wakacje zapoznać się z zakresem usług oferowanych w umowie. Najczęściej taka lista korzyści podawana jest w opisie wyjazdu.

W większości przypadków pakiet obejmuje trzy posiłki dziennie w hotelu, przekąski w tzw. snack barze, napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz imprezy sportowe. Jest to opcja, która zapewnia duży komfort podczas przerwy i nie musimy martwić się o dodatkowe koszty posiłków czy napojów. Ta opcja jest często animowana dla dzieci, więc jest również dobrym wyborem dla rodziców z dziećmi. Warto jednak pamiętać, że w wielu hotelach all inclusive obowiązuje w określonych godzinach, zazwyczaj od śniadania do późnej nocy.

All inclusive nie zawsze oznacza to samo

Kupując bogatszą wersję świąteczną wychodzimy z założenia, że ​​na miejscu nie musimy się o nic martwić. W rzeczywistości tak nie jest. Warianty wakacji all inclusive są różne. Warto więc dokładnie wiedzieć, czym one są, by od razu nie spotkać nas nieprzyjemną niespodziankę. Warto jednak zauważyć, że nie ma ścisłej, odgórnej reguły dotyczącej nazewnictwa i zakresu. Możemy więc zaspokoić obie wersje All Inclusive i All Inclusive Plus lub Soft Light. Zawsze sprawdzaj, co dokładnie znajduje się w paczce przed wyjazdem na wakacje.

  • Napoje bezalkoholowe — zwykle trzy posiłki dziennie (podawane w określonych odstępach godzinowych) i podawane są tylko napoje bezalkoholowe. Za alkohol trzeba dodatkowo zapłacić.
  • Lite – Uboższa wersja „all inclusive”. W cenę wliczone jest śniadanie, obiad i kolacja oraz określona ilość napojów, zazwyczaj do posiłku.
  • Wersja „All inclusive 24” – ta wersja oznacza możliwość korzystania z posiłków, napojów i wybranych usług 24 godziny na dobę.
  • Wersja „All inclusive plus” jest dodatkiem. Opłata ta obejmuje dostęp do atrakcji oferowanych przez hotel, takich jak spa, masaże czy korty tenisowe.
  • Wersja “All Inclusive Premium” – najbardziej rozbudowany all inclusive. Oczywiście goście mogą korzystać z usług za dodatkową opłatą dla innych wczasowiczów. Więc kupując tę ​​wersję możesz korzystać z minibaru w swoim pokoju, korzystać z restauracji à la carte, obsługi pokoju lub korzystać z własnych leżaków i ręczników na plaży. Animatorzy dla dzieci.

Wszystko w cenie

Czy wyjeżdżając na wakacje nie chcesz ciągle zastanawiać się, czy czegoś nie zapomniałeś? Decydując się na zakup wersji All Inclusive otrzymujesz również określone wyposażenie pokoju. Standardowe wyposażenie obejmuje ręczniki, szlafroki, kapcie basenowe, a nawet nakrycia głowy. Jest to duża pomoc przy pakowaniu, dzięki czemu nie musisz pakować aż tylu rzeczy do walizki. Przy zakupie rozszerzonej wersji all inclusive Sardinia możemy liczyć nawet na minibar w pokoju. Oczywiście jakość pokoju różni się w zależności od pakietu.

Dla kogo te wakacje?

Wakacje All Inclusive
Wakacje All Inclusive

Jeśli potrzebujesz pełnego relaksu podczas pobytu w hotelu z basenem lub w pobliżu plaży, wersja all inclusive jest dla Ciebie. Ta opcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna wśród Polaków. Nawet rodzinom podróżującym z dziećmi gwarantuje wakacyjny spokój – dzięki specjalnym animatorom. To wydanie jest skierowane przede wszystkim do osób, które większość urlopu chcą spędzić w hotelu lub na małej posesji.

Dzięki dodatkom nie ma sensu opuszczać hotelu. Przed zakupem danego wydania warto dokładnie zapoznać się ze szczegółowym opisem, aby zakupiony pakiet spełniał dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Mogą znacznie różnić się od siebie. W najskromniejszych pakietach dostępne są same posiłki, w najbogatszych dostęp do hotelowego spa, specjalistycznych restauracji czy barów z nielimitowanymi napojami alkoholowymi.

Wakacje na Sardynii
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+393314126886
www.wakacjenasardynii.pl